6 sie 2016

Przedpremierowo | LUNA™ go


Kto jest w miarę na bieżąco z wpisami tutaj, z pewnością pamięta moje recenzje dotyczące produktów Foreo. Dzięki uprzejmości tejże firmy, dostałam możliwość przetestowania nowego urządzenia do pielęgnacji twarzy. Pamiętacie Lunę Mini? Niebawem do polskich Perfumerii Douglas zawita jej kieszonkowa wersja LUNA™ go

Tym razem do czynienia mamy z 4 wersjami: do skóry wrażliwej, mieszanej, normalnej, tłustej.
Wersja spersonalizowana ma odpowiadać indywidualnym potrzebom. Luna w mniejszym wydaniu idealnie sprawdzi się podczas wyjazdów, kiedy do maksimum musimy zmniejszyć zawartość naszej kosmetyczki. Osobiście wybrałam wariant niebieski, przeznaczony do skóry mieszanej.


Dzięki trybowi oczyszczania możemy bezproblemowo pozbyć się brudu, pozostałości makijażu, tłuszczu oraz martwego naskórka. W połączeniu z dobrym żelem jest w stanie zdziałać cuda. Po każdym kontakcie mojej skóry z Luną, twarz pozostaje idealnie czysta, wygładzona, ujędrniona oraz zrelaksowana. Kolejną zaletą jest zwiększenie wchłaniania produktów pielęgnacyjnych w głąb skóry. Muszę przyznać, że na pewien czas odstawiłam Lunę. Skóra twarzy znów stała się problematyczna i pojawiły się niedoskonałości. Już więcej się nie rozstaniemy!

Kolejny tryb to Anti-Aging. Tylna strona szczoteczki przeznaczona jest na obszary podatne na zmarszczki. Cel? Redukcja widoczych pierwszych linii mimicznych i zmarszczek oraz pozostawienie cery jędrniejszej i gładszej. LUNA™ go posiada jedną intensywność pulsacji. Pojedyncze zastosowanie urządzenia przeznacza minutę dla trybu oczyszczania oraz minutę na Anti-Aging. Naładowanie wystarcza na 30 dwuminutowych pielęgnacyjnych rytuałów.


porównanie rozmiarów: Luna Mini, Luna Go

Produktów firmy Foreo używam już prawie cały rok. Niezmiernie cieszę się na każde nowe urządzenie i powiększanie się mojego zestawu do codziennej pielęgnacji. Mnóstwo osób zostaje rezygnuje z zakupu przez cenę. Zgodzę się, nie należą one do najtańszych urządzeń. Czy wypowiadałabym się o nich tak pozytywnie, gdybym nie musiała ich testować? Z pewnością tak! Na pewno warto zainwestować w te cudeńka. Poza samym działaniem, rewelacyjnym zresztą, bardzo cenię je za żywotność baterii. Dacie wiarę, że Lunę Mini oraz szczoteczkę Issa ładowałam ostatnio pierwszy raz? Konfrontując swoje obserwacje z obietnicami producenta, jestem zawsze miło zaskoczona :-)


Cena 449

Dostępna na https://www.foreo.com/pl oraz niebawem w Perfumierach Douglas

Używacie produktów Foreo? 
Jesteście zainteresowani kupnem?

W razie pytań zachęcam do kontaktu!

Pozdrawiam ;-*

1 komentarz:

  1. Cena niestety powala, ale podobno w Douglasie jest bardzo zawyżona, poza tym wygląda ciekawie i zachęca do wypróbowania :)

    OdpowiedzUsuń