23 sie 2015

Smile with White With Style

Witajcie kochani! Jestem już w domu i właśnie popijam najlepszą kawę z domowego ekspresu razem z moją siostrą. Uwielbiam kiedy po kuchni roznosi się zapach świeżo zmielonej i parzonej kawki. Jestem w raju! Z racji tego, że do końca wakacji pozostał mi tylko troszkę ponad tydzień, zabieram się do pracy. 

Jedną z paczek, która przyszła podczas mojej nieobecności to przesyłka od White With Style
Już od dłuższego czasu myślałam nad wybielaniem zębów, bo kto nie chciałby mieć idealnego Hollywoodzkiego uśmiechu, hm? Jednak sama zbyt długo się na to zbierałam, a ceny czasem odstraszały. Jak sama przyznałam się już wyżej, kawę uwielbiam i nie zamierzam z niej rezygnować, dlatego nie ma u mnie szans na zachowanie naturalnej bieli zębów. Na szczęście w paczce, którą otrzymałam, znajduje się ledowa lampa oraz żel w strzykawce, umożliwiający wybielanie.
 Osobiście nie mogłabym stosować nakładek wybielających na noc, bo nie mogę pochwalić się prostymi zębami. Lampa wydaje się być idealnym rozwiązaniem. Oprócz tego, że jest łatwa w obsłudze, mogę używać jej o dowolnej porze dnia, na przykład podczas oglądania ulubionego serialu. 
Testować zaczynam za kilka dni i na pewno będę zdawać Wam relację jak to przebiega u mnie i jakimi efektami mogę się pochwalić! Przeglądając zdjęcia osób, które na Instagramie oznaczały @whitewithstyle, byłam pod ogromnym wrażeniem, dlatego jestem dobrej myśli.

To nie wszystko! Razem z White With Style przygotowaliśmy dla Was świetną ofertę. Jeżeli chcecie otrzymać kupon zniżkowy (aż 90%) to wystarczy, że przy zamówieniu powołacie się na mnie i podacie promocyjny kod biskupjustyna.

Miłego dnia kochani! 

3 komentarze:

 1. Taki sposób wybielania zębów wydaje się świetny! :D

  PIANKAOFSTYLE.BLOGSPOT.COM-KLIK!

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, że się sprawdzi bez żadnych wad :)

  OdpowiedzUsuń
 3. I przyniosło efekty? :)

  www.susjana.blospot.com

  OdpowiedzUsuń