4 maj 2016

MONTHLY INSPIRATION | MAY

W trakcie przygotowywania tego posta, doszłam do wniosku, że większość zdjęć, które zgromadziłam są typowo wakacyjne, chociaż dopiero skończyła się majówka. Ostatnio nerwowo spoglądam w kalendarz, próbując doczekać się lata. Najbardziej chyba czekam na to, aby znów czuć, że nic nie muszę, a dni mogą upływać beztrosko. Zapewne Wy także co roku powtarzacie sobie, że właśnie tegoroczne wakacje będą najlepsze ze wszystkich. Zatem planujmy i odliczajmy!
Tymczasem troszkę inspiracji na ten miesiąc z mojej strony.

Jeśli ktoś traktuje Cię źle, pamiętaj, że jest coś nie tak z nim, a nie z Tobą. 
Normalni ludzie nie niszczą innych ludzi.


Wszystko jest możliwe. Wystarczy tylko mocno tego chcieć. Nie jest ważne to, czy coś naprawdę istnieje, ważne, że w to wierzymy. Wierzyć można w najdziwniejsze rzeczy, ale o żadnej, nawet najdrobniejszej, nie wolno zapominać, bo wtedy znika.Nie widziałam jeszcze ludzi, którzy spotkaliby się w dobrym miejscu życia. Takiego miejsca w życiu nie ma i być nie może. Zawsze zdaje się że jest zbyt późno czy zbyt wcześnie; że zbyt wiele doświadczenia albo że zbyt mało. Zawsze coś stoi na przeszkodzie.


Czy tego chcemy, czy nie, mamy wpływ na innych. A oni mają wpływ na nas. Jesteśmy mikrokosmosami, które wzajemnie sie przenikają i które są sobie potrzebne. Bez relacji z drugim człowiekiem trudno wyobrazić sobie życie. Trzeba jednak umieć czerpać z tego źródła.


Całuję, Justyna! ;-*

2 komentarze:

 1. Bardzo piękne inspiracje jak i te teksty motywacyjny oraz mądrości odnośnie życia.
  Najbardziej mi się spodobało stwierdzenie "Jeśli ktoś traktuje Cię źle, pamiętaj, że jest coś nie tak z nim, a nie z Tobą. 
Normalni ludzie nie niszczą innych ludzi." - 100% prawdy, sama jestem o tym boleśnie przekonana, że ludzie normalni nie niszczą innych, a ci którzy niszczą - z nimi jest coś nie tak.
  Piękny post Justyna, tak trzymaj! :)
  Pozdrawiam :)
  lovett Lov

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie dobrane inspiracje i mądrze napisany tekst…tak pozytywnie i motywująco <3

  flawlessbananaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń