17 gru 2015

MONTHLY INSPIRATION | DECEMBER

Dzień dobry! Podczas gdy większość z Was wypełnia obowiązki na zajęciach w szkole lub pracy, ja powoli staram się zebrać dla Was inspiracje na ten miesiąc. Domniemam, że wszyscy potrzebują już odpoczynku po naprawdę intensywnych miesiącach pracy. Na szczęście święta mamy już za pasem więc jeszcze przez chwilę dajmy z siebie wszystko! 
Zapraszam na małą dawkę inspiracji w moim wydaniu.


Poświęcenie swojego czasu dla kogoś jest chyba najpiękniejszą i najdroższą rzeczą, którą możemy ofiarować. W całym wszechświecie tylko czasu nie jesteśmy w stanie odzyskać.


Mury istnieją po to, by powstrzymywać ludzi, którzy nie pragną czegoś dostatecznie mocno.


Ciesz się małymi rzeczami, bo może któregoś dnia obejrzysz się za siebie i zdasz sobie sprawę, że były to rzeczy wielkie.


Pewne drzwi trzeba zamknąć. Nie ze względu na dumę czy złość.
Po prostu już prowadzą donikąd.


Kiedyś i w Twoim życiu pojawi się osoba, która nic od Ciebie nie będzie wymagać, wręcz przeciwnie, pragnąć będzie dać Ci więcej niż posiadasz, dużo więcej niż Ty możesz dać jej. Będzie chciała Cię bezinteresownie naprawić, uszczęśliwić, chronić, nie będzie Cię zmieniać, bo będzie cenić Cię za to, jaka jesteś naprawdę. Tak po prostu będzie chcieć coś Tobie dać, tak po prostu z Tobą być, rozmawiać, rozumieć, tęsknić, martwić się, troszczyć, nie skrzywdzić. I tak po prostu będzie w Twoim życiu obecna, bez warunków i zasad. Czy to magia? Nie. To prawdziwa miłość, miłość która nigdy nie wymaga.


Dziękuję osobie, która podsunęła mi pomysł na post z inspiracjami na świąteczne prezenty.
Postaram się go przygotować na dniach.
Miłego popołudnia!

1 komentarz:

  1. Cudowne sentencje, bardzo do mnie przemawiają i oczywiście śliczne inspiracje! :D

    PIANKAOFSTYLE.BLOGSPOT.COM-KLIK!

    OdpowiedzUsuń