6 gru 2015

FOREO ISSA™

 

Witajcie! Jakiś czas temu recenzowałam tutaj produkty z Foreo. Dziś przychodzę aby podzielić się opinią na temat sonicznej szczoteczki do mycia zębów. Urządzenia firmy Foreo obecnie znajdziemy jedynie w drogeriach Douglas. Ze względu na ich cenę, nie każdy może sobie pozwolić na te cudeńka, jednak myślę, że warto znać choć opinię na ich temat. 
ISSA™ to soniczna, silikonowa szczoteczka do zębów szwedzkiej marki FOREO. Tej samej, która opracowała szczoteczkę do twarzy Lunaktórej używam codziennie już prawie trzeci miesiąc. Dodam, że szczoteczkę do twarzy po prostu uwielbiam i nie miałam jej potrzeby jeszcze ładować. Dlatego mam pełne zaufanie do firmy Foreo i naprawdę polecam!
 Wyjątkowość produktu, polega na przenoszeniu pulsacji o wysokiej intensywności na miękkie, silikonowe włosie. Szczoteczka została zaprojektowana tak, by używać jej tak samo jak zwykłej szczoteczki manualnej. Nie wywołuje fali drgań jak produkty o szorstkim włosiu, lecz pulsuje, co sprawia że jest łagodniejsza i zdrowsza dla dziąseł, a jednocześnie skuteczniej czyści zęby, pobudza cyrkulację krwi.
 Szczoteczkę ISSA™  wystarczy ładować raz na pół roku. Jest wykonana z silikonu, materiały higienicznego i na tyle trwałego, że główkę szczoteczki ISSA™ wystarczy wymieniać raz w roku. Przyznacie chyba, że to zdecydowana przewaga nad koniecznością ciągłego ładowania i dokupowania końcówek jak w tradycyjnych szczoteczkach.
 Na pewno nie bez znacznie jest też to, że szczoteczka ISSA ma timer, który co 30 sekundach daje znać, że trzeba przejść do następnego kwadrantu jamy ustnej. Szczoteczka wspaniale oczyszcza zęby i przestrzenie międzyzębowe. Wyłącza się samoistnie po 3 minutach (zabezpieczenie przed rozładowaniem).
ISSA™  jest lekka i poręczna, więc świetnie leży w dłoni, a jej używanie jest po prostu wygodne. Do tego pracuje bardzo cicho  – znacznie ciszej niż klasyczne szczoteczki elektryczne.


 Szczoteczkę elektryczną Foreo ISSA Sonic Pulse można kupić od października w Perfumeriach Douglas. Dostępna jest w kolorach: lavender, mint, cobalt blue i cool black. Jej koszt to 719zł,
czyli zdecydowanie więcej niż inne szczoteczki elektryczne, ale moim zdaniem i tak wychodzi podobnie cenowo i jest wygodniejsza. Jak wspominałam, nie  trzeba wymieniać w niej końcówek częściej niż raz w roku, a główki i tak nie są drogie.

Spokojnego wieczoru! ;-*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz