14 mar 2017

LUNA™ play | NOWOŚĆ


Witajcie! Mam przyjemność przedstawić Wam najmniejsze urządzenie do oczyszczania twarzy. Pomimo małego rozmiaru, szczoteczka do twarzy Luna Play daje ogromne rezultaty pielęgnacyjne. Urządzenie wielkości francuskiego makaronika stanowi uroczą i bardziej przystępną cenowo alternatywę dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę pielęgnacyjną z oczyszczaniem za pomocą technologii T-Sonic.


Pulsacje T-Sonic przenoszone na miękkie, silikonowe wypustki, łagodnie usuwają martwy naskórek oraz odblokowują pory z pozostałości makijażu, 99.5% brudu i tłuszczu. Skóra staje się miękka, gładka i promienna. Szczoteczka jest całkowicie wodoodporna i wygodna w podróży, gdyż jest w kształcie płatka kosmetycznego.


Jej stosowanie jest bardzo proste. Nakładamy na twarz ulubiony płyn do mycia, zwilżamy urządzenie i włączamy. Kolistymi ruchami przesuwamy szczoteczkę przez minutę i następnie spłukujemy oraz osuszamy twarz. Na koniec nakładamy wszelkie produkty do pielęgnacji twarzy. Tak oczyszczona twarz zapewnia ich lepsze wchłonięcie i działanie. 


PRZYSTĘPNA CENA – sprawia, że osoby, które zastanawiają się nad zakupem pełnej wersji urządzenia mogą wypróbować oczyszczania za pomocą technologii T-Sonic™.

ZALETY LUNA™ play:

TECHNOLOGIA T-SONIC – Dla dogłębnego oczyszczania

UNIKALNY SILIKON – Ultra-higieniczny & miękki & niesamowicie łagodny

INTELIGENTNY SZWEDZKI DESIGN – Wodoodporna!

WIELKOŚCI FRANCUSKIEGO MAKARONIKA – Można ją schować do kosmetyczki

2-STREFOWA SZCZOTECZKA – odpowiednia dla każdego typu skóry


 LUNA play: jest dostępna w kolorach: PEARL PINK, FUCHSIA, SUNFLOWER YELLOW, MIDNIGHT, MINT, PURPLE, AQUAMARINE


Co więcej, chciałabym dodać, że Luna Play powiększyła moją rodzinkę Foreo o szósty już produkt i jako wierna posiadaczka i użytkowniczka, polecam z całego serca!

TYLKO DZIŚ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz