6 kwi 2016

MONTHLY INSPIRATION | APRIL

Dzień dobry!

Kwiecień rozpoczął się z nadzieją, że może być tylko lepiej. Nie ukrywam, wejście w dorosłość wiąże się z wieloma obowiązkami, ale daje poczucie odpowiedzialności i pewnej niezależności. Jestem wdzięczna za wspaniałą rodzinę i przyjaciół, którzy idą za mną krok w krok i wpierają mnie w moich decyzjach oraz w tym, czym się zajmuję. Najważniejsze ostatnio jest dla mnie to, że wiem co robię i w jakim celu. Życzę tego każdemu i przesyłam troszkę inspiracji na ten miesiąc :-)

Czasami chyba lepiej, żeby marzenia pozostały tylko marzeniami, wtedy na zawsze pozostają piękne, nieskażone prozą życia. I nikt nam ich nie odbierze.


Jeżeli sami nie nadamy rzeczom jakiegoś charakteru, utoniemy w tej nijakości.


Największą motywacją do życia jest świadomość, że gdzieś tam jest ktoś, kto widzi w Tobie więcej niż Ty sam w sobie widzisz.


Nigdy nie zapominajcie o tym, by brać z życia jak najwięcej, nie bójcie się ryzykować, płakać ani być szczęśliwymi. Najważniejsze to być w drodze. Każdego dnia robić krok do przodu.


Życie łamie najsilniejszych rzucając ich na kolana żeby udowodnić, że mogą wstać. Słabych nie rusza, ponieważ oni i tak spędzają życie na kolanach.


Szczęśliwy ten, co uśmiecha się nawet wtedy, gdy nikt nie patrzy.


Dni dzielą się na wygrane i na te, w których nie walczyłeś.


Całuję, Justyna!

1 komentarz: