8 lis 2015

MONTHLY INSPIRATION | NOVEMBER

 Jesień ma smak cynamonu i gorącej czekolady. Jesień ma kolory ciepłego serca i spełniania marzeń. Jesień ma zapach jabłecznika i zielonej herbaty. Jesień dotyka nas chłodnym powietrzem poranka. Jesień przemawia do nas głosem wspomnień.

Wydłużające się wieczory sprawiają, że mam ochotę pójść spać od razu po przyjściu do domu. Zdecydowanie przyprawiają mnie o złe samopoczucie i bezradność, kiedy nie mogę pozwolić sobie na odpoczynek przy dobrej książce lub filmie z kubkiem rozgrzewającej herbaty w ręku. Choroba umożliwiła mi poświęcić chwilę na przygotowanie kilku postów. Dziś przychodzę z dawką inspiracji w postaci zdjęć i mądrych myśli. Przydadzą nam się!


To, czego szukasz przyciąga Cię do siebie.
To, co przyciągasz na pewno szuka Ciebie.


Jeśli nie jesteś dziś w miejscu, w którym chciałbyś się znajdować lub nie osiągnąłeś wszystkiego, o czym marzysz, przyczyna najprawdopodobniej tkwi w tobie, a nie w uwarunkowaniach zewnętrznych. Weź odpowiedzialność za swoje życie, a następnie podejmij właściwe działania. Jednak jeśli to zrobisz, najpierw musisz uwierzyć w siebie i w swoją wartość. Nie czekaj na cud lub "właściwą okazję".


Nie ból jest najgorszy w posiadaniu wspomnień, ale samotność. Wspomnieniami trzeba się dzielić.


 Bądź dumny ze swego bólu. Jesteś silniejszy od tych, którzy go nie zaznali. Do usłyszenia niebawem! :-*

2 komentarze:

 1. super składanki zdjęć, takie w moim stylu :)

  http://0liszka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny wpis, aż nabrałam ochoty na zakopanie się pod ciepłą kołderką z kubkiem gorącej czekolady w ręce ;)
  Obserwuję Twojego bloga od dawna i mam pytanie: masz naprawdę świetną figurę i chciałabym się dowiedzieć co ćwiczyłaś oraz co pomogło Ci w wypracowaniu sylwetki 😉
  Gorąco pozdrawiam 😽

  OdpowiedzUsuń