15 cze 2015

Weekend w Łodzi

Jeżeli będąc w Łodzi ograniczacie się tylko do zakupów w Manufakturze to ten post jest właśnie dla Was. Otóż mimo stereotypów dotyczących tego miasta, możemy znaleźć tu wiele ciekawych i wartych zobaczenia miejsc. Zaczynamy!

Jednym z najciekawszych miejsc w centrum Łodzi jest oczywiście ulica Piotrkowska. Znajdziemy tu mnóstwo restauracji, barów, ogródków piwnych, klubów, galerii czy sklepów. W każdy weekend czekają tu nas przeróżne atrakcje czy koncerty. Z miłości do naleśników - Manekin!
OFF Piotrkowska
Jedno z najmodniejszych miejsc Łodzi powstałe na terenie dawnej fabryki bawełny. Roi się tu od restauracji, barów, pracowni projektantów, klubów, showroomów i ludzi rzecz jasna. Wszystko utrzymane jest w niezwykle kreatywnej i inspirującej atmosferze.
Wieczorem koniecznie udajcie się do ShotMe by Gossip lub Bistro przy Piotrkowskiej 71.A kiedy obudzicie się następnego dnia z bólem głowy to odwiedźcie plac przy Manufakturze, który został idealnie przygotowany na lato i poczujcie się jak na wakacjach. W każdej chwili możecie skorzystać z leżaków, wpić mrożoną kawę i złapać troszkę opalenizny nawet w centrum miasta.
Buziaki!

2 komentarze: